У Донецьку опозицію і союзників ПР не допустили до складу виборчкомів

Своє рішення про невключення членів "Батьківщини", "Єдиного центру", "Фронту змін" і КПУ в донецькі ДВК міський виборчком аргументував "недостатнім досвідом роботи" делегованих представників.

Донецька міська виборча комісія відмовила в праві брати участь у підрахунку голосів на дільницях "Батьківщині", "Єдиному центру", "Фронту змін" і КПУ — представники цих партій не потрапили до складу дільничних виборчкомів. Про це повідомило інформоване джерело.

За словами співрозмовника, який був присутній на засіданні комісії в п'ятницю, 15 жовтня, відмову отримав також ряд лояльних до ПР політичних сил — зокрема, "Сильна Україна" і "Російський блок".

Своє рішення про невключення членів перерахованих партій в донецькі ДВК міський виборчком аргументував "недостатнім досвідом роботи" делегованих представників. Очевидець стверджує, що важче за всіх такий закид перенесли комуністи — уповноважена від КПУ навіть втратила свідомість прямо під час засідання міської комісії.

"Перед цим в опозиціонерів була зустріч з одним з високопоставлених регіоналів — Миколою Левченком — який сказав: "на вас заборони немає, скільки наберете — то й ваше". Але якщо ми такі безпечні, чому нас почали пресингувати?", — розповіло поінформоване джерело.

Нагадаємо, раніше донецькі осередки "Батьківщини" і "Сильної України" повідомляли також про випадки відмови в реєстрації кандидатів у депутати.

Вибори у місцеві органи влади відбудуться в Україні 31 жовтня.

Читайте також:

Тимошенко закликає не сприймати вибори як футбольний матч

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на виборах

У Миколаєві всесвітньо відомого математика "зробили" убогим пенсіонером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: