У Донецьку перестали вивозити сміття

Під купами побутових відходів уже майже не видно сміттєвих баків, а після свят сміття побільшало в рази.

У Донецьку ростуть сміттєві гори. Востаннє побутові відходи тут вивозили ще торік. Люди задихаються і обурюються, а міські чиновники ледве стримують злість - за вивезення непотребу місто розрахувалося у повному обсязі.

Під купами побутових відходів уже майже не видно сміттєвих баків. Після свят сміття побільшало в рази. Свою справу зробила і погода - баки і гори сміття присипало снігом.

На прибудинкових територіях назбиралося понад 2,5 тис. кубометрів непотребу. Жителі нарікають на місцеву владу, мер виправдовується.

"Ми повністю розрахувались за виконані обсяги робіт, питання в технічному стані транспорту фірми, яка виконує замовлення", - зазначив міський голова Донецька Олександр Лук'янченко. За його словами, основне питання – це не кваліфікаційне обслуговування.

У фірмі, яка прибирає сміття, пояснюють - багато подвір'їв, і вузькі вантажівки не можуть до них дістатися через кучугури.

"До того ж заважає особистий автотранспорт людей, відповідно наші машини рухаються і менше і повільніше, і подекуди навіть не можуть фізично проїхати", - заявив генеральний директор компанії Олег Лівкут.

За 2 дні місто таки обіцяють прибрати. Якщо не впораються у мерії погрожують розірвати з фірмою контракт.

Як повідомлялось, міністерство охорони навколишнього середовища оцінює концентрацію в Україні всіх видів відходів в обсязі близько 35 мільярдів тонн.

Читайте також:

Нью-Йорк перетворився на звалище сміття

У Києві виявили радіоактивне сміття

Держава викинула на утилізацію сміття 57 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: