У Донецьку пообіцяли не закривати школи таємно

Міська влада Донецька запевнила: школи у місті не закриваються, а оптимізуються відповідно до бюджету. І процес ліквідації навчальних закладів відбуватиметься прозоро.

Донецькі чиновники запевняють, що через оптимізації закриють не більше 3-4 шкіл, а сам процес буде максимально прозорим. І те, що насамперед закриються школи з українською мовою навчання - "відверта брехня".

Начальник міськвно Валентин Лактіонов зазначив, що поки жодного документа про закриття навчальних закладів не прийнято, пише "Сегодня".

"Це питання спочатку в березні розглянуть райради, потім міськрада і вже потім будуть прийматися конкретні рішення. Обговорення питання закриття шкіл буде проходити гласно. З батьками дітей будуть зустрічатися голови райрад. Якщо десь будуть помилки, вони будуть виправлені", - наголошує він.

Поки ж, за його словами, питання закриття навчальних закладів навмисне політизується.

"Відверта брехня передається в ефір. І неправда, що насамперед закривають школи з українською мовою навчання. За законодавством батьки самі вибирають мову навчання своїх дітей", - сказав Лактіонов.

Нагадаємо, в регіоні розроблена Регіональна дорожня карта щодо оптимізації бюджету. За цим документом в 2011 році в області влада планувала закрити 26 шкіл.

За даними заступника глави Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Марії Олійник, у Донецьку діють 18 шкіл з українською мовою навчання, у 71 школі навчання відбувається виключно російською. Ще 64 школи є двомовними.

Читайте також:

У Донецьку школу віддадуть під "секс-клуб" до Євро-2012

У Донецьку відбувся мітинг проти закриття української школи

Батьки школярів бояться закриття українських шкіл у Донецьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: