У Донецьку портрет Януковича вирізьблять з кавуна

Донецька майстриня з мистецтва художнього різьблення на фруктах береться відобразити на кавуні портрет президента.

Карвінг
Сегодня
Квіти, вирізьблені з кавуна
Донецькі майстри з карвінгу - східного мистецтва художнього різьблення на фруктах - вирішили вирізьбити на кавуні портрет президента Віктора Януковича.

"Це дуже складно - зобразити обличчя, але я обов'язково спробую вирізьбити Віктора Федоровича. Адже те що ми робимо - справжнє мистецтво", - розповіла одна з відомих фахівців з карвінгу Яна Михайлова.

Вона пояснює свій вибір кавуна тим, що його плід достатньо щільний і має три основних яскравих кольори - червоний, зелений та білий.

З кавунів у овочевих художників виходять прекрасні квіти. Крім того, з початком масового баштанного сезону спеціалісти з карвінгу почали працювати і з динями.

Зазвичай робота з одним твором займає у майстрів годину-півтори. Вирізьблюють тонкими інструментами, серед яких найважливішим є тайський ніж (в цілому набір коштує близько 800 гривень).

Раніше луганський скульптор Микола Шматько заявив, що, скульптурний образ римського імператора Калігули надихнув його на створення погруддя президента Віктора Януковича.

"Бюст Януковича - це мій авторський погляд на нового політичного лідера", - зазначив автор.

Імператор Гай Цезар Клавдій, більш відомий як Калігула правив Римом з 37по 41 роки. В історію увійшов як деспотичний, до садизму жорстокий правитель.

Читайте також:

Янукович, Азаров і Литвин проводять свої відпустки один біля одного

До резиденції Януковича за місяць прокладуть нову супердорогу

Янукович ввів у свою раду психіатра

Луганський скульптор, натхненний Калігулою, виліпив бюст Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: