Основний свідок махінацій у "Родовід банку" викинувся з вікна

Дата публікації
Перегляди
5417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Основний свідок махінацій у "Родовід банку" викинувся з вікна

Ключовий свідок махінацій викинувся з вікна

З вікна викинувся ключовий свідок фінансових махінацій у "Родовід банку". Він міг дати свідчення, які б вивели на чисту воду високопоставлених осіб

У Донецьку викинувся з вікна один з ключових свідків з розслідування фінансових махінацій у "Родовід банку" - 43-річний фінансист Геннадій Піскун.

Як повідомляє видання "Дзеркало тижня. Україна", це сталося ще 28 жовтня.

Джерела видання, близькі до Головного слідчого управління СБУ, стверджують, що Піскун наклав на себе руки.

"Сам" чи "не сам" вилетів із вікна свідок афери - може, й запитання, але немає сумнівів у тому, що причиною стала справа "Родоводу", - зазначило джерело.

Зокрема, у розслідуванні фінансової афери, Піскуна розглядали як одного з основних свідків, що міг дати показання про особистостей і схеми, завдяки яким банк "Родовід" перетворився на символ державної корупції.

Згідно з постановою про залучення Піскуна як обвинувачуваного його звинувачували "у попередній змові з групою невстановлених осіб" з отримання права на чуже майно в особливо великих розмірах, передане в іпотеку "Родовід Банку" шляхом обману та з метою неповернення боржниками кредиту, тобто діючи в інтересах третіх осіб.

Як пише видання, слідчі СБУ розкрили величезну і трудомістку схему фальсифікацій: "невстановлені особи" в липні-листопаді 2009 року підробили цілий пакет документів.

Зокрема, були підроблені земельні акти і оціночні документи на неіснуючі земельні ділянки, які були передані в заставу банку.

Посадові особи "Родовід Банку" в розпал кризи з незрозумілих мотивів вирішили списати з позабалансового рахунку фінустанови прийняте в іпотеку майно на суму 62,816 млн. грн.

Натомість вони одержали неіснуючу заставу, наявність якої відповідні служби банку чомусь не завдали собі клопоту перевірити.

Значення Піскуна полягало в тому, що він міг дати свідчення, завдяки яким слідство могло зайти на самий верх.

Як повідомлялося раніше, 7 вересня Генеральна прокуратура України направила до суду кримінальну справу щодо колишнього тимчасового адміністратора "Родовід банку" Сергія Щербини.

Читайте також:

В "Родовід Банк" влили 4 мільярди бюджетних коштів

"Ощадбанк" повернув більше половини депозитів "Родоводу"

СБУ закінчила розслідування справи екс-управляючого "Родовід-банку"

Найбільші банки України несуть мільярдні збитки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація