Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Донецьку "волонтери" відстрілюють "колорадосів", а Луганськ потерпає від злочинності - Оробець

Міліція Донецька майже в повному складі перейшла на бік сепаратистів. 

Ситуація з міліцією в Луганській, а, особливо, в Донецькій області виглядає загрозливо, оскільки більшість співробітників МВС зрадили Україні та тепер реалізовують російський сценарій на Сході України.

Про це написала в своєму Facebook Леся Оробець.

За її даними, луганська міліція розділилася навпіл в питанні вірності Україні: 50% написали рапорти, 50% лишилися вірними країні та народу.

"Вся зброя, боєприпаси роздані міліціонерам, збройні кімнати пусті (легкий дисонанс з Кримом та Донецьком). Вся секретка надійно схована. Всі дороги Луганської області закриті блок-постами проукраїнської міліції", - написала Оробець про ситуацію в правоохоронних органах Луганської області.

Разом з тим, за словами депутата, злочинність в регіоні виросла в 300% разів, оскільки більшість правоохоронців зайняті охороною РУВС та блок-постів. Також відмічено зростання безробіття по області, що зумовлює зростання розбоїв.

На противагу цьому, в Донецькі області міліція "практично в повному складі зрадила Україну. Всі (або майже всі) блок-пости контролюються колорадосами". Також в області діє кілька організованих груп ГРУ ГШ ВС Росії.

Дієве протистояння "колорадосам" забезпечують "розрізнені групи людей, що не готові йти "під руку" Путіна і чинять опір, в тому числі збройний. Мінімум 10 колорадосів були сьогодні знищені. У підтвердженому з трьох джерел випадку, невідомі троє приїхали під блок-пост, убили всіх колорадосів з автоматів і відбули. Волонтерський рух по-донецьки", - відзначила Оробець.

Як вже раніше повідомлялося, вчора у Горлівці сепаратисти погрожували розстрілювати всіх, хто їм заважатиме.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції