У Донецьку вже 60 дітей захворіли на кишкову інфекцію після вживання сиру

У Донецьку - новий випадок захворювання дитини кишковою інфекцією, загальна кількість хворих вже досягла 60.

У Донецьку був зареєстрований новий випадок захворювання на гостру кишкову інфекцію малолітньої дитини, яка вживала продукцію дитячої молочної кухні, загальна кількість хворих із 2 по 8 квітня досягла 60 осіб.

Як повідомили у Донецькій обласній санітарно-епідеміологічної станції, діти госпіталізовані в дитячі інфекційні відділення міської клінічної лікарні, де їх обстежують і лікують у повному обсязі.

Епідеміологи відзначають, що з урахуванням дітей, які одужали і вже виписані, у стаціонарах лікарень залишається 42 дитини, у 22 дітей захворювання протікає у легкій формі, а у 20 - середньої тяжкості, в цілому простежується позитивна динаміка клінічного стану хворих.

В облСЕС також повідомили, що факторами захворювання дітей є ротавірус і стафілокок, передалась інфекція через сир, виготовлений на дитячій молочній кухні з порушенням технології приготування, можливе джерело збудника інфекції - працівники дитячої молочної кухні.

Наразі проводяться протиепідемічні заходи, лабораторні дослідження тривають. Також здійснюються перевірки дотримання санітарного законодавства на дитячих молочних кухнях області.

Читайте також:

У продуктах молочної кухні, якими отруїлись донецькі діти, виявили стафілокок

Слідом за Донецьком 12 дітей з отруєнням госпіталізували у Житомирі

У Донецьку – масове отруєння малюків: підозрюють молочну кухню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: