У Донецьку Януковича виткали на килимі

Віктора Януковича виткали з килиму для азербайджанців, які живуть у Донецьку.

У наметі з азербайджанськими кебабами і долмою на почесному місці розмістили президента Віктора Януковича, витканого на килимі. Портрет президента представили під час кулінарного фестивалю, який проходить у Донецьку.

Стриманий ніжно-блакитний фон, замислений погляд, пір'яна ручка в руці – таким зображений президент на портреті. Щоправда, азербайджанці розбавили суворе зображення національними вензелями та бахромою.

"Це робота наших майстринь з Баку. Її робили спеціально для азербайджанців, які живуть у Донецьку до 60-річчя вашого президента. Спочатку ми хотіли відправити його в якості подарунка до Києва, але для цього потрібно було безліч дозволів і у нас не вийшло цього зробити. Тому робота залишилася в Донецьку", - розповів представник азербайджанської діаспори в Донецьку Айхан.

Навіть для майстринь ткацького справи такий килим - найскладніша робота. Спочатку потрібно вибрати відповідне фото, перевести його на килимову основу, підібрати кольори . Особливо складно це зробити, якщо більшу частину полотна займає обличчя і руки.

Квітковий орнамент навколо портрета позначає процвітання і достаток. Чим більше квітів - тим дорожче килим.

"Ми хотіли показати, що дуже вдячні вашого президента, який багато зробив, щоб меншин жилося добре. І сьогодні ми повісили його портрет тут на знак поваги", - зазначають донецькі азербайджанці.

Нагадаємо, раніше портрет Януковича вирізали із кавуна, оздоблювали бурштином та замовляли у художниці Тетяні Пономаренко-Левераш. Над полотном вона трудилася протягом року.

Читайте також:

У Донецьку вирізьбили на кавуні портрет Януковича

В Житомирі портрети Януковича з бурштину продають за 1700 гривень

Донецьк подарує Януковичу картину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: