У Донецьку з кишковою інфекцією госпіталізовано вже 48 дітей

Перебіг захворювання дітей – середнього та легкого ступенів важкості. СЕС проводить комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів в осередку захворювання.

У Донецьку до міських клінічних лікарень № 1 та № 21 з попереднім діагнозом – гостра кишкова інфекція госпіталізовано ще 5 дітей, які споживали продукцію дитячої молочної кухні. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Таким чином, станом на 7:00 8 квітня госпіталізовано 48 дітей. Перебіг захворювання дітей – середнього та легкого ступенів важкості.

Обласна та міська СЕС проводить комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів в осередку захворювання.

Як повідомлялося, протягом 3 – 6 квітня у Донецьку до інфекційних відділень міських клінічних лікарень № 1 та № 21 з попереднім діагнозом "гостра кишкова інфекція" було госпіталізовано кілька десятків дітей віком до 1 року.

Прокуратура міста Донецька провела перевірку за фактом групового захворювання дітей на гострі кишкові інфекції. Встановлено, що діти, які потрапили до лікарні, напередодні вживали продукцію дитячої молочної кухні. Всього продукцію з молочної кухні споживали 448 дітей.

Читайте також:

У Донецьку – масове отруєння малюків: підозрюють молочну кухню

На Житомирщині комп'ютер отруїв на смерть 2-річну дитину

У Китаї діти отруїлися відходами виробництва батарейок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: