У Донецьку з кишковою інфекцією госпіталізували ще п'ятьох дітей

Кількість хворих на гостру кишкову інфекцію зараз становить 35 осіб. За інформацією Донецької обласної санепідстанції, стан 30 раніше госпіталізованих дітей покращився.

У Донецьку госпіталізували ще п'ятьох дітей з гострою кишковою інфекцією, які напередодні харчувалися продуктами молочної кухні центральної міськлікарні № 1.

Нагадаємо, раніше у вівторок, 5 квітня, повідомлялося про те, що 30 малюків опинилися в інфекційному відділенні міської лікарні з діагнозом "отруєння".

Таким чином, кількість хворих на гостру кишкову інфекцію зараз становить 35 осіб. За інформацією Донецької обласної санітарно-епідеміологічної станції, стан 30 раніше госпіталізованих дітей покращився.

За даними регіонального відомства, діти госпіталізовані в дитячі інфекційні відділення міських лікарень № 1 (28 осіб) та № 21 (7 осіб), здійснюється їх обстеження і лікування в повному обсязі. У всіх хворих відзначалася позитивна динаміка їх клінічного стану.

Усунення причин зараження, протиепідемічні заходи, лабораторні дослідження тривають.

В обласній санстанції також повідомили, що у дитячій молочній кухні працює 11 робітників. Всі вони оглянуті і обстежені, хворих на гострі кишкові інфекції не виявлено. Проведено санітарне обстеження дитячої молочної кухні, відібрані проби для лабораторних досліджень.

Читайте також:

На Житомирщині комп'ютер отруїв на смерть 2-річну дитину

У Китаї діти отруїлися відходами виробництва батарейок

Масове отруєння курсантів у Харкові: госпіталізовано 88 людей

ВідеоНадзвичайна ситуація у Донецьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: