У Донецьку закрили три школи та одну понизили в статусі

Депутати ліквідували школу №111 з українською мовою навчання, №121 та №154 з російською мовою навчання, а також понизили статус школи №2 з поглибленим вивченням англійської мови.

У п'ятницю 15 квітня депутати Донецької міської ради прийняли рішення про ліквідацію трьох шкіл з 1 липня: школи № 154 в Пролетарському районі, № 121 в Будьонівському районі та № 111 в Петровському районі.

"За" ці рішення проголосували 66 депутатів, 2 - проти, один - утримався.

Рішення були прийняті, не дивлячись на протести батьків учнів та вчителів цих шкіл, присутніх у сесійній залі.

Також було прийнято рішення про перейменування школи з поглибленим вивченням англійської мови №2 в загальноосвітню школу № 2 "у зв'язку з невідповідністю рівня знань".

Вчителі та батьки учнів цієї школи не згодні з таким рішенням, і вважають зниження статусу навчального закладу штучної мірою заради подальшої "оптимізації" навчального закладу, будівля якого знаходиться в центрі міста і може бути цікавим бізнес-структурам.

Батьки учнів та вчителі закритих шкіл заявляють, що мають намір подати судові позови і добиватися скасування депутатського рішення.

Нагадаємо, на Донеччині в 2011 році планується закриття 26 загальноосвітніх шкіл. Закриття навчальних закладів буде відбуватися згідно з розробленою "Регіональною дорожньою картою з оптимізації мережі бюджетних установ та видатків місцевих бюджетів на їх утримання".

Читайте також:

Парламент дозволив закривати сільські школи

Київська влада буде відроджувати російськомовні школи й дитсадки

На Донеччині услід за школами почали закривати дитбудинки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: