У Донецьку знайдено поховання солдатів Вермахту

Журналісти дізналися, що під час проведення земляних робіт у Донецьку були виявлені людські останки та жетони німецьких солдатів. Інформація про знахідку не афішується.

У районі залізничного вокзалу в Донецьку під час проведення земляних робіт були виявлені людські останки часів війни, серед яких - останки солдатів Вермахту.

Разом з людськими рештками - кістками і черепами, знайдено, зокрема, і жетони німецьких солдатів часів Другої світової війни, повідомило донецьке Інтернет-видання "Острів" з посиланням на власні джерела.

З чуток, останки зараз складуються в гаражі лінійного відділу міліції, а інформація про знахідку не афішується.

Нагадаємо, навесні цього року під Львовом знайшли масове поховання, за деякими свідченнями та фактами - це поховання євреїв, які були вбиті під час німецької окупації. Однак точно встановити стать людей, вік і причину загибелі можна буде лише після того, як фахівці проведуть розкопки та ексгумацію останків.

У Львові багато місць, де масово вбивали євреїв у час німецької окупації. До початку воєнних дій у місті проживали понад 100 тисяч євреїв, але врятуватися вдалося небагатьом.

Читайте також:

Поблизу Львова знайшли можливе масове поховання євреїв

Нащадки нацистів провели у Києві марш каяття

ФСБ розкрила "співпрацю українських націоналістів з фашистами"

У Львові під повстанські пісні УПА вбивали "енкаведистів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: