У Донецьку зняли питання про закриття української школи

Після погроз щодо самоспалення, озвучених батьками учнів донецької школи №111, рішення питання про закриття школи відклали до наступної п'ятниці.

Депутати Петровського районної ради Донецьку зняли з порядку денного сесії питання про закриття української школи № 111.

Про це повідомили батьки учнів, які у середу, 16 лютого, брали участь в пікетуванні райради, вимагали не закривати українську школу №111 і загрожували самоспаленням у разі розв'язання питання не на їх користь.

За їх словами, депутати райради швидко відреагували на їх пікет і зняли з розгляду сесії питання про закриття даного навчального закладу. Батькам оголосили, що питання знято у зв'язку з тим, що "воно не до кінця опрацьоване", тому його "відправлять на доопрацювання в депутатські комісії райради".

Профільна комісія райради з питань освіти розгляне можливість закриття школи № 111 вже цієї п'ятниці, 18 лютого, а потім це питання обговорюватиметься і в інших комісіях райради.

Тільки після обговорення питання про закриття навчального закладу буде винесене на наступну сесію районної ради, пояснили батькам депутати Петровського райради.

За словами батьків, дату проведення наступної сесії райради їм поки не повідомили.

Як повідомлялося, у Донецьку батьки дітей, які навчаються в українській школі № 111, у середу, 16 лютого, заявили про готовність до самоспалення у разі закриття цього навчального закладу.

Про це свідчив напис на плакаті, з яким батьки прийшли до будівлі Петровської районної ради, де на сесії мало обговорюватися питання про закриття школи № 111, в якій навчаються їх діти.

Ініціативна група з батьківського комітету у кількості 14 осіб прийшла до райради з плакатом: "Якщо нас не почуєте, ми себе підпалимо, але школу № 111 закрити не дамо".

Читайте також:

У Донецьку пообіцяли не закривати школи таємно

У Донецьку школу віддадуть під "секс-клуб" до Євро-2012

Батьки школярів бояться закриття українських шкіл у Донецьку

У Донецьку відбувся мітинг проти закриття української школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: