У Донецькій області 4 шахти не отримали дозвіл на відновлення робіт

У Донецькій області 4 із 40 шахт ще не отримали дозвіл Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.

У Донецькій області 4 із 40 шахт ще не отримали дозвіл Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду (Держгірпромнагляду) на відновлення вуглевидобування.

Як повідомили у прес-службі Територіального управління Держгірпромнагляду по Донецькій області, роботи на шахтах припинялися через порушення, виявлені під час перевірок у рамках особливого режиму нагляду. В результаті станом на 2 лютого не отримали дозвіл на відновлення робіт видобутку чотири шахти - "Ровенська-Комсомольська" і "Давидівська-Західна № 4" (ТОВ "Донпромбізнес"), "Постніковська" (ДП "Шахтарськантрацит") і "Алмазна" (ДП "Добропіллявугілля").

У прес-службі зазначили, що під час проведення особливого режиму нагляду з 27 січня припинялося ведення робіт у 118 очисних і 117 прохідницьких забоях, заборонялася експлуатація 122 інших об`єктів. За допущені порушення актів про охорону праці до адміністративної відповідальності притягнуто понад 370 осіб, із яких 26 - перших керівників підприємств.

Особливий режим державного нагляду у вугільній промисловості триває, зазначили в прес-службі.

27 січня 2009 року Держгірпромнагляд України запровадив особливий режим нагляду на всіх шахтах із метою ”запобігання травмуванню працівників вугільної промисловості”.

У рішенні Держгірпромнагляду наголошувалося, що останнім часом на українських шахтах зросла кількість аварій. Тільки в Донецькій області з початку року сталося три спалахи метано-повітряної суміші, внаслідок яких постраждали 24 гірники.

Читайте також:
Повені на Заході та вибухи на Сході - прогноз МНС на 2009 рік
На одній із шахт Донеччини спалахнув метан: постраждали 4 людини
На Луганщині загинув гірник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: