У Донецькій області на карантин закривають всі навчальні заклади

На Донеччині з 21 грудня продовжено карантин до особливого розпорядження держсанепідслужби області. Рівень захворюваності серед школярів перевищив епідпоріг у 4,2 рази.

У всіх навчальних закладах Донецької області з 21 грудня продовжено карантин до особливого розпорядження держсанепідслужби області. Такі заходи визначені постановою Донецької обласної СЕС.

Згідно з текстом документа, в.о. обов'язки головного державного санітарного лікаря Донецької області Лариса Гусєва, виходячи з аналізу результатів моніторингу рівня захворюваності населення області на грип і ГРВІ, відзначає з 50-го тижня року значне зростання кількості хворих. Так, на 51-му тижні показники захворюваності перевищили епідеміологічний поріг на 60%.

Перевищення епідпорогу спостерігається на 39 адміністративних територіях. Рівень захворюваності серед дітей шкільного віку перевищив епідпоріг у 4,2 рази.

З огляду на стан епідемічної ситуації в області, прийнято рішення продовжити з 21 грудня до особливого розпорядження карантин у загальноосвітніх навчальних закладах усіх форм власності та позашкільних закладах, де він раніше був оголошений. Крім того, призупинено навчальний процес у школах, ліцеях, гімназіях, приватних закладах, вечірніх школах, школах-інтернатах, професійно-технічних ліцеях та вузах.

У санаторних і сирітських школах-інтернатах, притулках, центрах реабілітації дітей та підлітків постанова ставить за обов'язок забезпечити дотримання вимог повітряно-теплового режиму та протиепідемічних заходів. Також заборонено відвідування дітей батьками та іншими законними представниками.

Як повідомлялося, у 11 областях, Криму та Севастополі перевищено епідемічний поріг.

З 10 по 20 грудня закриті всі школи Донецька, з 12 по 20 грудня карантин запроваджено у всіх навчальних закладах Севастополя, з 15 грудня перервані заняття у всіх школах Житомира, Полтави та Одеси, з 16 грудня – у Запоріжжі, Миколаєві та Луганську.

Читайте також:

У Луцьку знову закрили на карантин всі школи

У восьми обласних центрах школи закрили на карантин

В Україні епідемія грипу охопила 12 регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: