У Донецьку людей закликають йти на вибори, лякаючи Гітлером

Донецькі виборці отримали агітаційні листівки із закликом перевірити наявність своїх прізвищ у списках для голосування під гаслом "Ціна одного голосу!".

У Донецьку почали поширювати агітаційні листівки, які закликають громадян перевірити наявність своїх прізвищ у списках виборців.

Листівки, які надходять до поштових скриньок мешканців міста, приурочені до президентських виборів 2010 року. Вони виготовлені на замовлення громадської організації "Донецький виборчий комітет" і закликають людей "знайти себе у списках виборців".

Творці агіток вказують, що ціна одного голосу може бути дуже значною – зокрема, зазначають, що у 1920-х роках в Німеччині з перевагою в один голос лідером націонал-соціалістичної партії став Адольф Гітлер. А в Америці у 18 столітті з перевагою в один голос державною мовою була затверджена англійська, а не німецька.

Поява листівок стала ще одним свідоцтвом початку активної президентської виборчої кампанії в Україні. Бігборди багатьох політиків ще влітку з'явилися на вулицях українських міст, а у вересні до них долучилася телевізійна реклама.

Офіційно ж висування кандидатів на посаду глави держави розпочнеться лише 20 жовтня. Згідно з планом Центрвиборчкому, до 1 січня 2010 року кожен виборець має отримати іменне запрошення на вибори. Голосування відбудеться з 8 до 20 години в неділю, 17 січня.

Читайте також:

Схожий на Литвина "ВІН" сплагіатив рекламу Тимошенко

Фермерка Вона з 6 розміром грудей йде в президенти у піку Тимошенко

У Харкові з’явились білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Під Києвом з'явилися біл-борди з пародією на рекламу Яценюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: