У Донецьку не вистачає бюлетенів

На чотирьох виборчих дільницях по кожному практично не вистачає від 4 до 20-30 документів.

На низці виборчих дільниць у Донецьку не вистачає бюлетенів для голосування, заявив керівник Донецької обласної організації "Комітет виборців України" Сергій Ткаченко.

"По Донецьку на низку дільничних виборчих комісій знову-таки за інформацією спостерігачів було передано окружними виборчими комісіями меншу кількість бюлетенів, ніж включено до списків для голосування", - сказав Ткаченко.

У свою чергу, Донецький міський голова Олександр Лук’янченко, який також був присутній на прес-конференції, уточнив, що на чотирьох виборчих дільницях по кожному практично не вистачає від 4 до 20-30 документів.

"Центральна виборча комісія прокоментувала це таким чином, що, скажімо, списки змінювалися за останні кілька днів, що вплинуло на збільшення чисельності. За інформацією окружних виборчих комісій в їх сейфах бюлетенів для цих виборчих дільниць немає. Все та кількість, яка було отримано, передана на дільничні виборчі комісії", - відзначив Ткаченко.

Нагадаємо, раніше в Донецькій області голова дільничної комісії виборчої ділянки №62 у селі Артемівському (округ №46) проставив штамп "Вибув" навпроти прізвищ п’яти кандидатів - Анатолія Гриценка, Олександра Пабата, Олександра Мороза, Олега Рябоконя і Олега Тягнибока - у 596 виборчих бюлетенях.

Читайте також:

Комітет виборців назвав головну проблему нинішніх виборів

Ющенко стурбований ситуацією в 91-му виборчому окрузі

На Херсонщині у списках виборців виявили близько 5 тис. іноземців

ВідеоНа деяких виборчих дільницях не вистачає бюлетенів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: