У Донецьку оригінально повертають борги

У Донецьку за борги за опалення та гарячу воду у людей конфіскують побутову техніку, а деяких випадках навіть арештовують доходи.

У Донецьку розпочались масові арешти майна жителів за борги перед "Донецкгортепломережею", повідомляє в середу прес-служба підприємства.

Під час спільних рейдів підприємства і державної виконавчої служби судові виконавці проводять арешти майна та доходів громадян за рішеннями судів про стягнення заборгованості за опалювання та гарячу воду.

Санкціям піддалися вже більше двадцяти сімей. Сума боргів цих абонентів коливається від 380 до 1000 доларів.

У більшості випадків арешту підлягала побутова техніка: телевізори, комп'ютери, мікрохвильові печі, пральні машини. Розглядається питання про накладення арешту на доходи декількох боржників, зазначається у прес-релізі.

Таким чином підприємство намагається хоча б частково розв'язати проблему з браком фінансування для ремонтних робіт на котельних і теплових мережах, говориться в повідомленні.

„Ми не ставимо перед собою мету неодмінно засудити донеччан або арештувати їхнє майно, але ми зробимо все, дозволене законом, щоб одержати гроші за надані послуги і, зрештою, витратимо їх на підвищення якості послуг для тих же донеччан," – наводить прес-служба слова першого заступника директора тепломережі Олександра Семченка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: