У Донецьку після щеплення померло немовля

У селищі Батмутське на третій день після щеплення померла 4-місячна дитина.

На Донеччині нова жертва вакцини. В лікарні імені Вишнєвського в Донецьку після зробленого щеплення від дифтерії і стовбняка померло чотиримісячне дитя. Батьки відразу звернулися до правоохоронців, щоб знайти винних.

4-місячному Сашку зробили щеплення в минулу п‘ятницю. Хлопчику ввели вакцину – комбінований засіб від коклюшу, дифтерії та стовбняка. Уже наступного дня в дитини підвищилася температура, почалися судоми. "Швидка" забрала малюка в Артемівську лікарню, а звідти повітрям до обласного центру.

"Я можу сказати лише одне, що проводиться службове розслідування, за результатами якого ми проінформуємо всіх, насамперед Міністерство охорони здоров'я, прокуратуру і, природно, пресу" - сказав начальник управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олександр Аніщенко.

Фельдшер, що робила щеплення дитині, зараз свідчить у районному відділку міліції. Родичі не поспішають звинувачувати медиків, але нарікають, що фельдшерка навіть не поцікавилася станом здоров'я дитини.

Медики Обласного управління охорони здоров‘я вважають, що зарано звинувачувати у смерті дитини вакцину. Припускають, що у дитини була вроджена патологія, але батьки наполягають – хлопчик був цілком здоровий.

Через смерть дитини прокуратура порушила кримінальну справу. Слідчі працюють за двома напрямами – або неякісна вакцина та умови її зберігання, або ж неналежне виконання професійних обов‘язків із боку медиків.

Нагадаємо, що це не перший випадок смерті від щеплення. В селі Нагірне Самборського району Львівської області на наступний день після вакцинації померла п’ятимісячна дівчинка. Головний лікар Львівщини категорично заперечува, що смерть дитини пов’язана з щепленням.

Найбільшого розголосу отримала справа, коли від щеплення проти кору і краснухи в школі № 10 міста Краматорська Донецької області помер учень 11 класу.

Читайте також:

На Львівщині після щеплення померло 5-місячне немовля

На Сумщині пацієнтка побила лікарку за смертельне щеплення її дитини

Немовлята потрапили у лікарню після щеплення

Щеплення вбило школяра

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: