У ДПСУ назвали п'ять головних загроз для України після агресії Росії

У ДПСУ назвали п'ять головних загроз для України після агресії Росії

УНІАН

Основним викликом для України залишається агресія Росії, каже Дейнеко.

Окрім агресії Росії в Україні на українському кордоні існує широкий спектр інших серйозних загроз. Це тероризм, диверсійно-підривна діяльність, нелегальна міграція, контрабанда наркотиків тощо.

Про це повідомив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко, повідомляє пресслужба МВС.

Він визнав, що найбільшу небезпеку для України мають саме дії РФ, і нагадав що кордон нашої країни з державою-агресором – майже 2,3 тисячі км.

"Звісно, основним викликом для України залишається агресія Російської Федерації. І всі ми мали змогу відчувати зростання спектру воєнних загроз на цій ділянці кордону та з напрямку окупованих Росією територій... Наші підрозділи також забезпечують безпеку і в районі ООС та на адмінмежі з ТОТ АР Крим і діють у тісній співпраці зі Збройними силами України та іншими правоохоронними структурами", - заявив Дейнеко.

Разом з російською агресією нині на українському кордоні існує низка інших загроз:

  • загроза тероризму,
  • диверсійно-підривна діяльність,
  • нелегальна міграція (особливо транзитна),
  • контрабанда наркотиків,
  • незаконне переміщення товарів, насамперед підакцизної групи, до країн ЄС.

Як повідомлялося, знищити корупцію на митниці — давня обіцянка влади. Але чому рішення влади зробити контрабанду криміналом може поховати український бюджет, читайте у матеріалі.

Нагадаємо, в Одесі мережу нелегальних call-центрів, які обслуговували російській бізнес, підозрюють у фінансуванні терористичних організацій самопроголошенних "Л/ДНР". Їх викрили кіберфахівці спецслужби.  

Читайте також: