У Дрогобичі від грипу померли п'ятеро людей

Переважно, за весь період сезону підвищеного ризику захворювання на грип в регіоні помирало 1-2 людини.

П’ятеро мешканців Дрогобича та району померли від епідемії грипу. В той же час місцеві медики на умовах анонімності повідомили, що хворі померли невідомого вірусу, який спричинив блискавичну та гостру форму пневмонії, що зазвичай є неможливим.

Лікарі відзначили, що не спостерігали в своїй практиці випадків такої блискавичної дії вірусу, якому не могли протидіяти найсильніші антибіотики.

За даними співрозмовників, легені померлих були настільки уражені, якби вони хронічно хворіли пневмонією, а більшість померлих це молоді люди.

"Ніхто не знає, що діється", - сказала працівник міської лікарні, висловивши думку, що, швидше за все, це дія якогось нового невідомого вірусу.

Співрозмовник агентства запевнила, що лікарі надавали професійну допомогу хворим, у тому числі, забезпечували їх усіма необхідними ліками, що, однак, не приводило до виздоровлення.

"Це сильна інфекція, на котру, коли попадає (в організм), немає ради: три дні й людина гине", - сказала вона.
За даними медиків, серед померлих - троє молодих людей віком 26-27 років, одна 11-річна дитина та 40-річний чоловік.
Працівник міської поліклініки також сказала, що швидше за все причиною смертей є якийсь невідомий вірус.

Вона зауважила, що, переважно, за весь період сезону підвищеного ризику захворювання на грип в регіоні помирало 1-2 людини.

"Ніхто нічого не знає", - описала вона ситуацію із хворими.
Вона також висловила думку, що вірус має дію, схожу на СНІД, котрий послаблює імунітет. "Щось вбиває імунітет", - сказала медик.

Працівник міської лікарні також назвала неадекватним діагноз причини смертей "післягрипові ускладнення", підкресливши, що вони можуть наступати після того, як людина прохворіла деякий час.

"Грип може дати ускладнення на нирки, наприклад, але то пізніше - після хвороби", - зауважила вона.

Натомість, смертельні випадки у Дрогобичі були зафіксовані буквально після кількох днів після того, як хворий потрапляв до лікарні.

Одна із співрозмовниць також повідомила, що тіло одного із померлих планувалося забрати на розтин до Львова.

Як повідомлялося, за офіційними даними, у Львівській області у жовтні померло від пневмонії 10 чоловік, 5 з яких - у Дрогобичі та районі.

У п'ятницю, 30 жовтня, міністр охорони здоров’я України Василь Князевич повідомив, що в Україні підтверджено випадки захворювання на високопатогенний грип А/H1N1.

Читайте також:

В Україні почалася епідемія свинячого грипу

Від епідемії в Західній Україніі померли вже 37 людей

Від лікарів у Львові приховують результати розтину людей

У Раді хочуть послухати про смертельну інфекцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: