Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ДСНС попередили українців про небезпечну тонку кригу на водоймах

У ДСНС попередили українців про небезпечну тонку кригу на водоймах

Від початку року вже загинуло 40 людей.

На водоймах країни від початку 2020 року вже потонуло 40 людей. Найпоширенішою причиною загибелі на воді є саме недотримання правил поведінки на воді узимку.

Про це інформує пресслужба ДСНС.

Рятувальники вкотре наголошують на важливості дотримання правил безпеки під час перебуванні на льоду, а у період коливання температури повітря, взагалі на тонку і ненадійну кригу виходити не можна.

Рятувальники не радять жителям усіх областей скорочувати шлях через водойми, а також радять дотримуватись правил безпеки під час зимової риболовлі. Із метою попередження нещасних випадків працівники ДСНС патрулюють замерзлі водоймища країни.

Нагадаємо, раніше на Черкащині селяни зорганізували спецоперацію, щоб витягти з крижаної води 16-річного юнака. Хлопець провалився під лід, коли хотів забрати звідти м'яча, а чоловік, який першим кинувся на поміч дитині, теж опинився під кригою. 

Відео На Черкащині селяни гуртом витягли з-під криги підлітка та чоловіка, який намагався його врятувати

Селяни зорганізували спецоперацію, щоб витягти з крижаної води 16-річного юнака. Хлопець провалився під лід, коли хотів забрати з нього м'яча. Чоловік, який першим кинувся на допомогу дитині, теж опинився під кригою. Як рятували потерпілих, та що в такому випадку радять робити рятувальники - у сюжеті.  

На Черкащині селяни гуртом витягли з-під криги підлітка та чоловіка, який намагався його врятувати

Залиште свій коментар

Вибір редакції