У Дубаї українка повернула покупцеві забутий пакет із 270 тисячами доларів

Читачі газети в Дубаї високо оцінили шляхетність українки і зізналися, що самі б так не зробили. Тим більше покупець-індієць забув про гроші зовсім.

Менеджер магазина в Дубаї (ОАЕ), українка Вікторія Маляренко, повернула покупцеві забутий ним пакет, в якому знаходилася більш як чверть мільйона доларів, повідомляє місцева газета GulfNews.

Бізнесмен із Індії на ім'я Салем, купивши у кондитерській крамниці "Патчі" коробку цукерок, забув пакет із 500 тисячами дирхамів (близько 270 тисяч доларів) готівкою.
"Найцікавіше, що шоколад він не забув забрати", - зазначив співробітник "Патчі".

Вікторія розшукала бізнесмена за квитанцією банку, яка була у пакеті. Виявилось, що забудькуватий індійський бізнесмен абсолютно забув про втрачені гроші і пригадав тільки коли менеджер йому їх повернула.

Одеситка Вікторія Маляренко працює в ОАЕ більше 10 років, а її батьки живуть в Маріуполі (Донецька область).
Вікторія сказала, що не вважає те, що трапилося, чимось особливим і просто "вчинила по совісті". Вона ні з ким не хоче обговорювати свій вчинок і навіть відмовилася сфотографуватися для преси.

Крім того, українка відмовилася від матеріальної винагороди, запропонованої індійським підприємцем.
"Є ще добрі люди на землі", - прокоментувала газета GulfNews її вчинок. Видання отримує потік відгуків, в яких високо оцінюється шляхетність дівчини, котра повернула суму, що значно перевищує обсяг її річної платні в дубайській крамниці.

Лише один з читачів у своєму коментарі до щасливої події пише, що "привласнив би гроші, із задоволенням їх витрачав і, можливо, купив автомобіль".

Читайте також:

Гроші замінюють багатіям друзів

Німець зібрав 5 тис євро на туалет для українських школярів

У Тернополі шахраї, залякуючи дітей, виносили з квартир гроші та коштовності

Луценко придбав авто на гроші, виділені для ліквідації стихійного лиха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: