У двох телеканалів остаточно відібрали частоти

"5 канал" та ТВі мають надати заяви до Нацтелерадіо для поновлення ліцензії на мовлення на частотах, отриманих до 27 січня 2010 р. 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на виконання рішення Київського адміністративного апеляційного суду (КААС) від 30 серпня скасувала своє рішення від 27 січня 2010 про надання ліцензій на ефірне мовлення для каналу "ТВі" та "5 каналу".

Таке рішення було прийнято на засіданні Нацради. Згідно з рішенням Нацтелерадіо канали "ТВі" та "5 канал" позбавляються частот на ефірне мовлення, які вони одержали 27 січня ц.р. відповідно до рішення Нацради. Разом з тим, як зазначила заступник голови Нацтелерадіо Лариса Мудрак на засіданні, Нацрада пішла назустріч цим каналам і залишила можливість вести ефірне мовлення на тих частотах, які були отримані каналами на інших конкурсах, до конкурсу 27 січня 2010.

Як повідомив представник каналу "ТВі" Юрій Крайняк, це рішення Нацради буде 9 вересня, оскаржене в судовому порядку, оскільки, за його словами, рішення Нацради є "заплутаним і не є юридично чистим". Він пояснив, що КААС зобов'язав Нацраду відмінити не тільки ліцензії, видані 27 січня 2010, а й ліцензії, які були отримані каналом раніше, і містилися у відповідних додатках до ліцензії від 27 січня. Разом з тим, Нацрада спочатку анулювала ті доповнення, а потім відновила їх. "Не можна відновити те, що вже анульовано", - сказав він.

Нагадаємо, "ТВі" та "5 канал" минулого тижня заявили, що подадуть касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) на рішення Київського апеляційного адміністративного суду (КААС).

Читайте також:

Повторного конкурсу щодо частот двох телеканалів не буде

У двох українських каналів повторно відібрали частоти

Апеляційний суд відмовив у позові українським телеканалам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: