У двох українських телеканалів відібрали частоти на мовлення

На вимогу групи телеканалів "Інтер" було оскаржене рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення про виділення ТВі та 5 каналу частот на мовлення.

У 5 каналу та ТВі відібрали частоти на мовлення. Так Окружний адмінсуд Києва повністю задовільнив вимоги групи телеканалів "Інтер", якою володіє глава СБУ Валерій Хорошковський.

Таким чином, було оскаржене рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі та 5 каналу частот на мовлення.

У понеділок, 7 червня, редакційна рада "5 каналу" оприлюднила відкритий лист до президента Віктора Януковича, у якому звинуватила голову СБУ Валерія Хорошковського як власника медіа-холдингу U.A. Inter Media Group у спробі знищити "5 канал" шляхом можливого скасування судом рішення конкурсу на виділення частот Нацрадою від 27 січня 2010 року.

Хорошковський відкинув обвинувачення редакційної ради 5 каналу в адміністративному тиску. Він звернувся до представників 5 каналу з вимогою привселюдно надати докази обвинувачень, які вважає помилковими. "Або пояснити причину і назвати ініціаторів цього потоку неправди", - заявив глава СБУ.

У квітні медіа-холдинг U.A. Inter Media Group (Київ) вирішив відмовитися від ліцензій на мовлення, отриманих 27 січня на конкурсі Нацради з питань телебачення й радіомовлення, оскільки вважає, що він відбувся з порушеннями

Тоді за підсумками конкурсу, через який відбувається суперечка, найбільшу кількість частот отримали телеканали TBi - 33 частоти й 5 канал - 26 частот. U.A. Inter Media Group виграла 20 частот.

Читайте також:

У центрі Києва журналісти провели "Марш за свободу слова"

"Репортери без кордонів" приїдуть в Україну аналізувати свободу слова

5 канал заявив про тиск глави СБУ

ВідеоУ двох українських телеканалів відібрали частоти на мовлення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: