Європа розчарована місцевими виборами в Україні

Президент Європейської народної партії зазначив, що у проведенні українських виборів був значний відступ від демократичних стандартів.

Вілфред Мартенс
Вілфред Мартенс
Президент Європейської народної партії Вілфред Мартенс розчарований тим, як було проведено місцеві вибори в Україні. Про це він написав у своєму блозі в соціальній мережі Twitter.

"Я розчарований тим, як було проведено місцеві вибори в Україні; з наявною на даний момент інформацією можна говорити про значний відступ від демократичних стандартів", - зокрема зазначив президент найбільшої європейської політичної сили.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою європейською партією правоцентристів, до складу якої входять 73 партії-члени з 39 країн, президент Єврокомісії, президент Європейської Ради і президент Європарламенту, 14 голів держав-членів ЄС та 6 голів держав та урядів, які не є членами ЄС, 13 членів Єврокомісії.

ЄНП є найбільшою групою у Європарламенті.

Нагадаємо, що 3 листопада уряд США у заяві щодо місцевих виборів в Україні заявив: "Попередні повідомлення від спостерігачів за виборами вказують, що місцеві вибори в Україні 31 жовтня не відповідали рівню відкритості і чесності, встановленому останніми президентськими виборами, що відбулися раніше у цьому році".

Читайте також:

США назвали українські вибори нечесними і непрозорими

Янукович визнав, що вибори пройшли з недоліками

Спостерігачі: ці вибори можуть посилити негативний імідж України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: