У FEMEN переконались "наскільки багато в Україні фашистів"

Головні українські "феміністки" приєдналися до теми антифашизму, малюючи на животах "пацифіки" та "зірки Давида".

Під час акції на Майдані Незалежності активістки-пацифістки з руху FEMEN розірвали на собі мілітаристський одяг як "символ опору нацистському ренесансу в Україні".

Лідерка руху Анна Гуцол пояснила ТСН.ua, в чому полягала основна ідея сьогоднішнього заходу.

"У багатьох із нас були дідусі і бабусі, які воювали і відсиділи у концтаборах. І у Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів ми вирішили підключитися до теми антифашизму, аби вшанувати їх. Адже ми європейський рух, і маємо підтримувати такі дати", - заявила Гуцол.

Єдине, що за словами головної "феміністки", бентежило дівчат, аби на їхній захід не прийшли вороже налаштовані неонацисти.

"Вони обіцяли, але, дякувати Богу, не прийшли. Ми боялися, що вони прийдуть і просто наб'ють нам морди, адже для них немає різниці, жінка ти, чи чоловік, вони діють грубими методами," - пояснила "феміністка".

За словами Гуцол, з емоцій дівчат на фотографіях видно, наскільки вони прониклись ідеєю акції. Чого не можна сказати про "глядачів".

"Я ще більше переконалась в тому, наскільки багато в нашій країні фашистів. Нам телефонують якісь дядечки і на українській мові говорять дуже неприємні речі. Та нам не звикати. Сумно те, що багато людей не підтримали нашу акцію не тому, що ми вийшли голі, а тому що у когось на пузику був "пацифік", а у когось – "зірка Давида", - додала Гуцол.

Читайте також:

Постепенно у нас выработалась позиция: "Пошли вы все в жопу!"

FEMEN провели топлес-акцію на підтримку ЖЖ

За прикладом FEMEN для Азарова під Кабміном роздяглися чоловіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: