Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Феодосії активіста засудили за коментар у соцмережі "Крим – це Україна"

Сулейману Кадирову присудили два роки умовного покарання.

Феодосійський суд сьогодні виніс вирок кримськотатарському активісту Сулейману Кадирову – два роки умовно, йдеться у ТСН.16:45.

Під відеопостом у соцмережі він залишив коментар "Крим - це Україна. Завжди таким був і буде". Російська Феміда угледіла в цьому публічний заклик до порушення територіальної цілісності Росії.

Справа проти Сулеймана Кадирова – це третій гучний процес за подібними обставинами з 2014 року. Винним себе активіст не визнав. На суді він заявив про політичні переслідування проти кримських татар та інших прибічників територіальної цілісності України.

ВідеоФеодосійський суд виніс вирок кримському татарину Сулейману Кадирову

Два роки умовно за визнання Криму територією України. Під відео-постом у соціальній мережі Facebook він залишив коментар "Крим - це Україна. Завжди таким був і буде". Російська Феміда у тому угледіла публічний заклик до порушення територіальної цілісності Росії.

Феодосійський суд виніс вирок кримському татарину Сулейману Кадирову

Крім умовного покарання, Кадирову рішенням суду заборонили протягом двох років займатись публічною діяльністю, виступати у соцмережах, допомагати з захистом прав. Кадиров впевнений, що саме ця заборона і є основною метою окупаційної влади і збирається оскаржувати рішення. Якщо доведеться, то дійти і до Європейського суду з прав людини.

Кореспондент "Радіо свобода" Антон Наумлюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції