У Феофаніі ввели обмеження через політиків

У клініці Феофанія зараз обмежені відвідини установи через перебування тут VIP-персон.

У клініці Феофанія зараз обмежені відвідини установи через перебування тут VIP-персон. Але це, як кажуть у Державному управлінні справами, тимчасово.

Клініка Феофанія зараз працює у особливому режимі. Сюди один за одним потопляють політики вищої ланки. Серед таких пацієнтів Олег Дубина, Віктор Пинзеник, Віктор Янукович та Петро Симоненко. Щоправда, у приймальні лідера комуністів цю інформацію не підтвердили.

Відомо, що Петро Симоненко час до часу жаліється на серце, а торік у лютому він провів у лікарні деякий час після серцевого нападу. Віктор Янукович минулого тижня навідувався до Феофанії задля планового обстеження.

Медики пишаються тим, що політики тепер не так часто поспішають на лікування за кордон.

"Стався перелом: дійсно наші високопосадовці лікуються не за кордоном, а в Україні", каже заступник керівника державного управління справами Ростислав Валіхновський.

Хоча самій медицині це допомагає мало. Бюджетне фінансування престижної Феофанії цього року скоротилося в десять разів. Тому лікуватись у клініці безкоштовно можуть тільки окремі високопосадовці. Політики середньої ланки платять за себе і своїх рідних.

Щоб поліпшити фінансовий стан Феофанія відчиняє двері для широкого загалу. Однак це не означає доступність послуг престижної клініки, бо викласти 800 гривень на день за двокімнатну палату можуть не всі.

Детальніше – в сюжеті ТСН.


Читайте також:
Баба Параска розцілувалася з Ахметовим і хоче взяти в нього гроші
Янукович лікується у Феофанії
Директор "Артеку" у реанімації через голодування

Відео"Феофанія" працює в особливому режимі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: