Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Феофанії" розповіли про стан здоров’я звільнених з полону українців

Важких пацієнтів у лікарні немає.

Звільнені напередодні в результаті обміну полонені українці мають хронічні хвороби, але стан усіх дозволяє говорити про відсутність потреби невідкладного оперативного втручання. Про це заявив на брифінгу заступник головного лікаря "Феофанії" Андрій Строкань.

"Зараз немає пацієнтів, які потребували б інтенсивної терапії", - наголосив він. У багатьох, за словами медика, є гіпертонічна хвороба. "Є загострення жовчокам’яної хвороби, хронічні холецистити, панкреатити, хронічні обструктивні захворювання легень. Але на даний момент немає жодної людини, яка би потребувала інтенсивної терапії та переведення у відділення інтенсивної терапії та анестезіології", - пояснив лікар.

"Всі на даний момент або в задовільному стані, або середнього ступеня важкості", - констатував Строкань. Він додав, що частина пацієнтів потребуватимуть планових оперативних втручань, але після проведення дообстеження.

Відео Обмін полоненими міг зірватися будь-якої миті - президент

Так вже було неодноразово. Але все ж час від часу домовленостей вдавалось дотримуватися. У грудні 2014 року Україна домоглася від терористів звільнення 154 людей, за рік відбувся обмін 12 на 12. Також були одиночні обміни - як то повернення Надії Савченко, Марії Варфоломєєвої, Володимира Жемчугова.  

Обмін полоненими міг зірватися будь-якої миті - президент

Нагадаємо, 29 грудня неподалік КПВВ "Майорське" на Донбасі розпочався масштабний обмін утримуваними особами. На підконтрольну Україні територію мають повернутися полонені, яких утримують бойовики "Л/ДНР". Зокрема, серед них танкіст Богдан Пантюшенко, спецпризначенці Сергій Глондар та Олександр Коріньков, журналіст Станіслав Асєєв та багато інших.

Водночас, росіянам та бойовикам віддадуть організаторів теракту в Харкові, коли загинуло четверо осіб, ексберкутівців, яких звинувачують у розстрілах на Майдані, а також низку російських диверсантів, сепаратистів, шпигунів та терористів.

Детальніше за обміном полоненими стежте в текстовій онлайн-трансляції ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції