Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Фонді соцстрахування підрахували, скільки українців сплачують єдиний внесок

У 2019 року виплати від фонду отримали понад 2,6 млн осіб.

В Україні нині 12,5 млн працюючих громадян є застрахованими особами. Ці громадяни сплачують внески до Фонду соціального страхування.

Такі дані опублікувала пресслужба Фонду соцстрахування.

У відомстві пояснили, що застрахованим вважається кожен українець, котрий офіційно працевлаштований і сплачує єдиний внесок на умовах цивільно-правових договорів, або оплату за нього здійснює роботодавець. Тому, пояснюють у Фонді, якщо трапляється необхідність виплати страхування, зокрема, через втрату роботи чи тимчасову непрацездатність, такі люди мають право отримати компенсацію.

Крім того, якщо в особи є медичні показання, Фонд також фінансує проходження реабілітаційного курсу лікування у санаторно-курортних закладах. Упродовж минулого року виплати від Фонду отримали понад два мільйона українців.

"Загалом упродовж 2019 року допомоги та страхові виплати від Фонду отримали понад 2,6 млн осіб", - підсумували у пресслужбі.

Нагадаємо, Національний банк України від 2020 року змінив правила використання поточних рахунків фізичних осіб підприємців (ФОП) для власних потреб. Згідно з новими нормами, підприємці повинні перераховувати кошти на окремий рахунок для того, щоб використовувати їх для особистих цілей. За порушення правил розрахунків ФОП передбачені штрафні санкції.

Відео Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Тепер малий бізнес має видавати фіскальні чеки. А хто не видав, або змахлював має повернути вам повну вартість товару. Кого торкнеться повна фіскалізація, і хто завдяки новому законодавству має вийти з тіні – у сюжеті.  

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Залиште свій коментар

Вибір редакції