У Фонді соцстрахування спростували інформацію про рейдерське захоплення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В установі запевнили, що Фонд працює в штатному режимі.

Інформація про рейдерське захоплення Фонду соціального страхування України не відповідає дійсності.

Про це повідомили у пресслужбі Фонду.

"У зв’язку з поширенням у деяких ЗМІ інформації щодо "рейдерського захоплення Фонду соціального страхування України" повідомляємо, що зазначена інформація не відповідає дійсності, установа працює в штатному режимі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у пресслужбі, що 8 листопада Печерський райсуд Києва скасував постанову правління Фонду від 15 травня 2018 року "Про звільнення директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євгена Баженкова".

Також наголошується, що Баженкова було поновлено на посаді 15 листопада 2019 року.

Окрім цього у Фонді розповіли, що через бюрократію від 20 листопада було призупинено перерахування коштів для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам, зокрема, лікарняних і допомоги під час вагітності та пологів.

"Не ухвалено зміни до бюджету Фонду на 2019 рік. Тобто кошти є, а перерахувати їх людям ми не можемо. Адже відповідно до чинного законодавства Фонд не має права перераховувати кошти, якщо вичерпано кошторисні призначення за напрямом. Ситуація була прогнозована, тому профспілкова сторона в складі правління Фонду звернулась до керівництва Міністерства соціальної політики з цього питання ще у вересні 2019 року", - розповів Баженков.

За його словами, Мінсоцполітики, як орган державного нагляду за Фондом, може за погодженням із Мінфіном подати проєкт внесення відповідних змін на затвердження Кабміну, й одразу після їхнього ухвалення виплати буде відновлено.

Відео У парламенті ухвалили закон, за яким людина має довести своє право на соціальні виплати

А все тому, що декотрі хитрують, щоб отримати від держави гроші. Приховують свої справжні доходи, придбання транспорту або продаж квартири. Наскільки складніше стане добитися грошей тим, хто цього справді потребує, - з'ясовувала ТСН.  

У парламенті ухвалили закон, за яким людина має довести своє право на соціальні виплати

Нагадаємо, про рейдерське захоплення Фонду повідомив заступник міністра соціальної політики Олег Коваль. За його словами, "рейдером" є Євген Баженковий, який є фігурантом кримінальної справи за незаконні дії з майном фонду за сприяння державного реєстратора, що незаконно назвав його в держреєстрі керівником фонду.

"Мінсоцполітики вважає такі дії реєстратора неприпустимими і звернулося зі скаргою до Мін`юсту з пропозицією скасувати реєстрацію і направило листа виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України, в якому зазначено, що всі дії, вжиті Баженковим до моменту його законного відновлення на посаді, можна вважати перевищенням повноважень, і вони підлягають скасуванню", - уточнив Коваль.

Зауважимо, після порушення кримінальної справи Баженков звернувся до суду, і Печерський суд відновив його на посаді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції