У ФСБ заявили, що викрили українського "шпигуна". В СБУ інформацію назвали фейком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В СБУ стверджують, що російська служба безпеки розповсюджує неправдиву інформацію.

ФСБ Росії заявила про викриття громадянина України, який нібито збирав інформацію в анексованому Криму та передавав її Службі безпеки України. В СБУ цю інформацію заперечили.

Про це у середу, 16 січня, пише "Громадське".

У ФСБ заявили, що співробітник СБУ нібито завербував на адмінмежі з Кримом чоловіка на ім’я Леонід Каплун, який займався пасажирськими перевезеннями "Київ-Сімферополь".

На оприлюдненому відео чоловік, якого представили Леонідом Каплуном, розповів, як він був завербований СБУ під час проходження прикордонного контролю на українському пункті пропуску "Каланчак". За словами чоловіка, йому було надано псевдонім "Рудий".

На відео чоловік також розповідає, ніби йому було збирати і надавати українській спецслужбі інформацію про дислокацію російських військових частин, пересування військової техніки на території анексованого Криму, а також чисельний склад співробітників прикордонних органів, що проходять службу в МАПП "Армянськ".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сотрудники управления ФСБ по Воронежской области разоблачили работавшего в Крыму агента Службы безопасности Украины. По данным ведомства, Леонид Каплун работал в сфере пассажирских перевозок по направлению Киев – Симферополь – Севастополь. Завербован он был при прохождении пограничного контроля на украинском пункте пропуска «Каланчак» под псевдонимом «Рыжий». «Каплуну было поручено собрать и передать украинской спецслужбе информацию о дислокации российских воинских частей, передвижениях военной техники на территории Республики Крым, а также численном составе сотрудников пограничных органов, проходящих службу в МАПП «Армянск» (Россия)», – сообщили в управлении ФСБ по Крыму и Севастополю. Действия Каплуна попадают под статью статьей 276 УК РФ «Шпионаж». Подробности читайте на сайте #Крыминформ http://www.c-inform.info/news/id/73183

Допис, поширений Крыминформ (@crimeainfogram)

У ФСБ заявили, що дії Каплуна, якого називають агентом СБУ, кваліфікуються як "Шпигунство". Але "злочину" він скоїти не встиг, тому його відпустили. Чоловіку нібито заборонили в’їзд до РФ терміном на 20 років.

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська повідомила виданню, що вся надана ФСБ інформація — фейк, а серед співробітників СБУ немає чоловіка на ім’я Леонід Каплун.

Нагадаємо, за 2018 рік СБУ викрила 71 особу, яка була причетна до розвідувальної діяльності іноземних спецслужб.

ВідеоОбмін моряка на шпигуна: українець, якому загрожувала страта в Ірані, повернувся додому

До Києва прилетів український моряк, якому в Ірані загрожувала смертна кара. Одесита Андрія Новічкова майже два роки тримали в іранській тюрмі. Його звинувачували у вбивстві. На судні, яким ходив Новічков, сталася надзвичайна ситуація - іранський матрос вистрибнув за борт. 

Обмін моряка на шпигуна: українець, якому загрожувала страта в Ірані, повернувся додому

Залиште свій коментар

Вибір редакції