У Генпрокуратурі поскаржилися, що Тимошенко псує їм свято

ГПУ пожалілася, що Тимошенко затягує час приходу до слідчих, переносить свій візит то на день, то ще на півдня, щоб зіпсувати святковий вечір.

Генпрокуратура звинувачує Юлію Тимошенко в затягуванні з приходом до слідчих і перебуванням у Генпрокуратурі.

Про це йдеться у повідомленні відділу зв'язків із засобами масової інформації ГПУ.

"Як ми вже повідомляли, слідчий в особливо важливих справах Генеральної прокуратури пішов назустріч екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко і на її прохання переніс день ознайомлення з матеріалами досудового слідства як обвинуваченій у справі з 10 на 13 січня цього року", - сказано в ньому.

"Однак сьогодні, 13 січня, замість того, щоб з'явитися до слідчого зранку, Тимошенко повідомила, що зможе прибути лише на 15 годину", - заявляє Генпрокуратура.

На переконання ГПУ, "у такий спосіб вона (Тимошенко) знову намагається затягнути час перебування у Генеральній прокуратурі, особливо у передсвятковий вечір, зловживаючи увагою громадськості задля власного "самопіару".

Між тим, прес-служба БЮТ ще в середу повідомила, що Тимошенко викликають до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури у четвер, 13 січня, на 15.00.

Нагадаємо, останній візит Юлії Тимошенко на допит у Головне слідче управління з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України відбувся 5 січня.

5 січня Тимошенко почала ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушеної проти неї. Вона налічує 17 томів, кожен з яких містить 200-300 сторінок.

Тимошенко пред'явлено звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).

Читайте також:

Янукович без рішення суду призначив уряд Тимошенко винним

ГПУ порушила кримінальну справу щодо закупівлі вакцин при Тимошенко

Азаров запевнив, що Тимошенко витрачала кіотські гроші не на пенсії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: