Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Генштабі пообіцяли не карати бунтівників із полігону "Широкий Лан"

Військові мають право на нормальне забезпечення, заявив представник ГШ.

Бійців 53-ї механізованої бригади, які самовільно залишили полігон "Широкий Лан" і рушили в напрямку Миколаєва, не каратимуть. Про це заявив прес-офіцер Генерального штабу ЗСУ Антон Миронович, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Наразі питання, що ці військовослужбовці незаконно залишили межі військової частини, не розглядається. Вони це не робили зі зброєю, зі злим умислом. Вони певним чином намагалися захистити свої права", - пояснив він.

Фотогалерея Півсотні військових вирушили пішки з Широкого лану до Миколаєва через відсутність харчів та вошиві матраци (1 фото)

За словами військового командування, ситуація з жахливим забезпеченням бійців бригади виникла внаслідок збою логістики. Мовляв, спершу на полігон прибув бойовий склад і тільки зараз почала надходити господарча частина. А мало бути синхронно.

Чому так сталося – має з'ясувати перевірка. Бійці ж після розголосу почали отримувати перші елементарні побутові зручності.

Як повідомлялося, бійці 53 бригади показали шокувальні умови на полігоні та попросилися назад в АТО. Після розголосу начальник Генштабу ЗСУ Володимир Муженко пообіцяв особисто перевірити побутові умови на скандальному полігоні "Широкий Лан".

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Відео Військовим 53 бригади привезли гарячу їжу і везуть помитися в лазню

Залиште свій коментар

Вибір редакції