У Генштабі створено управління спецоперацій

У Генеральному штабі Збройних сил України утворено управління спеціальних операцій. Про це повідомив міністр оборони Анатолій Гриценко.

У Генеральному штабі Збройних сил України утворено управління спеціальних операцій. Про це сьогодні на прес-конференції у Севастополі повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Як передає УНІАН, за словами Гриценка, "прийнято рішення міністром оборони і начальником Генерального штабу, і вже підписано відповідну директиву про утворення управління спеціальних операцій у Генеральному штабі".
Міністр зазначив, що цей новий орган управління координуватиме і професійно об’єднає всі частини спеціального призначення.

Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко: армія підсилюється
Гриценко також наголосив, що це управління забезпечить системний розвиток оснащення сучасними зразками озброєння і техніки цих найбільш боєздатних частин.

При цьому міністр оборони зазначив, що невеликі загони спеціального призначення, оснащені сучасною технікою і озброєнням, здатні виконувати завдання, які по силах цілій бригаді.

"Фактично, сучасне розуміння характеру воєнних дій серйозно змінює уявлення, яке базувалось на багатовіковій історії. Якщо раніше це були стратегічні формування, оперативні формування і тактичні формування, то зараз ми можемо говорити, що тактичне формування на рівні групи 12-20 чоловік може виконувати стратегічні завдання і може досягти мети – переконати потенційного агресора України в тому, що Україну краще не чіпати без залучення бригад і корпусів", - сказав урядовець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: