У Герман таки був інфаркт: її врятував вчасний виклик лікарів

Герман зробили кардіохірургічну операцію без розтину грудної клітини. Очікується, що реабілітаційний період займе близько місяця.

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман перенесла стентування - кардіохірургічну операцію без розтину грудної клітини. Про це повідомляють джерела у "Феофанії".

За їх словами, в ніч з 13 на 14 жовтня Герман стало зле. Швидка, яку викликали рідні, відвезла її до клініки Державного управління справами "Феофанія".

Там їй провели ангіографію - обстеження, яке виявило інфаркт. Тут же Герман було проведено стентування - кардіохірургічну операцію без розтину грудної клітини.

"Головне, що врятувало Ганну Миколаївну - те, що швидку викликали своєчасно і те, що у "Феофанії" було необхідне обладнання для такої операції", - зазначило джерело.

За словами джерел, Герман притомна, вже найближчими днями їй можна буде вставати. Очікується, що реабілітаційний період займе близько місяця.

Водночас, чоловік чиновниці Сергій Герман не думає, що Ганна Герман довго пробуде в лікарні. "Прихопило серце, стався напад. Але не треба драматизувати", - розповів він.

Читайте також:

Герман зробили операцію через серцевий напад

Ганна Герман знепритомніла під час прямого ефіру у Шустера

Герман натякнула, що спостерігачі на виборах не дуже й потрібні

Герман посміялася над новим дрес-кодом Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: