У Голлівуді цивільний чоловік вбив українку після довгих катувань

Чоловік українки за тиждень до вбивства вийшов під заставу за сексуальне насильство над іншою жінкою.

У Лос-Анджелесі вбили українку Яну Касьян, яка емігрувала в США кілька років тому до свого коханого, канадського спадкоємця і сценариста, автора коміксів "Синдром" Блейка Лейбела, хоча він і досі не розлучений. 

3 травня вона народила обранцеві доньку, а через кілька тижнів Яну знайшли мертвою в її квартирі. За словами прокурора, перед смертю її кілька днів били і катували, і буквально випустили всю кров з її тіла.

На першому судовому засіданні Лейбела звинуватили у вбивстві, проте він свою вину відкидає.

Прокуратура вимагає, щоб на час слідства сценарист залишався під вартою. Якщо Лейбела оголосять винним, то йому загрожує смертна кара.

Донечкою пари зараз опікується мама Яни, яка збирає гроші, щоб повернути тіло дочки на батьківщину.

Всього за тиждень до вбивства, Лейбела звинуватили в сексуальному насильстві іншої жінки. Однак він вийшов під заставу в 100 тисяч доларів. 

Яна Касьян емігрувала у США в 2014 році. В Україні вона працювала в податковій інспекції. У Лос-Анджелесі зайнялася рекламою. Поки не ясно, коли вона познайомилася з Блейком Лейбелом.

Для тих, хто бажає допомогти: Номер картки ПриватБанк 4149437858805136. Землянська Євгенія (сестра Яни) Для переказу коштів з-за кордону (USD):
Beneficiary: № 26259223550 / № КР 1105884200 IEVGENIIA ZEMLIANSKA
Beneficiary's bank: Public Joint Stock Company Raiffeisen Bank Aval, Kiev, Ukraine
SWIFT code: AVALUAUK

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: