“У голови комітету паніка”: Безугла про правки до законопроєкту про мобілізацію

“У голови комітету паніка”: Безугла про правки до законопроєкту про мобілізацію

Безугла прокоментувала розгляд правок до законопроєкту про мобілізацію

Після голосування він закрив засідання.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки 12 березня розглядав поправки до законопроекту 10449 про посилення мобілізації. Втім, наразі, за словами членкині Комітету Мар’яни Безуглої, засідання закрили.

Відповідний допис вона зробила на своїй сторінці у Facebook. 

“Відбулось те, на чому я наполягала від самого початку: після тижнів “бла-бла” про мобілізацію Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки таки почав розгляд КОНКРЕТНИХ правок і спіткнувся на першому ж питанні, яке подавалося, як підготовлений “обговорений” “тематичний блок”:) А виявилось витратою часу… Сьогодні на обмеження прав громадян за зверненням ТЦК СП не вистачило голосів. Норма виключена. У голови комітету паніка (?) — засідання закрили”, — написала нардепка. 

Також вона зазначила, що голосувала за зняття норми, бо вона прописана некоректно і “не корелює з КУпАП та ККУ, а без відповідальності — це просто вийшла б репресивна політична заява і породила б додаткові корупційні ризики, наче в ТЦК СП їх нам вже мало”.

“P.S. Не можу тегнути Завітневича, він мене забанив у Facebook, перебуває в тому клубі сміливців”, — додала нардепка. 

Нагадаємо, нещодавно народна депутатка Мар’яна Безугла, яка тривалий час вимагала звільнити генерала Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ та критикувала його позицію щодо мобілізації, різко прокоментувала інформацію про те, що ексголовком та колишній начальник Генштабу були визнані військово-лікарською комісією непридатними для військової служби.

Читайте провідні новини дня:

Росія готується до масованого ракетного удару: Жданов назвав ймовірну дату

Бронювання від мобілізації за гроші: кому хочуть дати шанс відкупитися

Туск втрачає контроль над протестами фермерів: чого Україні очікувати від поляків та до чого тут Росія

Повʼязані теми:

Наступна публікація