У ГоловКРУ заявили, що уряд Тимошенко крав найбільше

Головне Контрольно-ревізійне управління запевняє, що з 2008 по 2009 роки порушень з використанням бюджетних коштів було набагато більше.

У період з 2008 по 2009 роки порушень з використанням бюджетних коштів було набагато більше, ніж у попередні роки.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомила заступник голови Головного Контрольно-ревізійного управління України Наталя Рубан.

"Ця сума - 53 млрд. - це взагалі всі порушення, які були встановлені з операціями Державного бюджету ... І відповідальність за цільове бюджетних коштів несуть усі учасники бюджетного процесу. Не можна говорити про якусь одну людину. Якщо ми порівняємо, як ми проводили аудит або перевірки в минулі роки, то, звичайно, цифра набагато більша, ніж була в попередні роки. Це дає підставу говорити про те, що в 2008-2009 роках порушень було більше", - сказала вона.

"Зокрема, встановлено 1 мільярд (грн. - ред.) недоотримань фінансових ресурсів. На 10 тис. підприємств, установ і організацій встановлено нецільових, незаконних витрат і недостач державних ресурсів на 28 млрд. грн... Незаконні витрати - на 22 млрд. грн. У тому числі, за рахунок бюджетних коштів - 2,6 (млрд. грн. - ред.). Не за цільовим призначенням встановлено витрат на 3 млрд. грн. Майже на 3 млрд. грн. ми встановили нестач, це значить - вкрадених ресурсів . Це дуже велика сума. Зокрема в державних і комунальних підприємствах - це 2,8 млрд. із цієї суми", - відзначила Рубан.

Вона також зазначила, що всі факти порушень зафіксовані в актах ревізій і додала, що якщо при перевірках встановлюються факти фінансових порушень, то ГоловКРУ передає відповідні матеріали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше керівник ГоловКРУ Петро Андрєєв відзвітував за проведену роботу з перевірки законності та ефективності використання державних ресурсів урядом Тимошенко.

Іноземні юристи зазначили, що за результатами аудиту урядом Миколи Азарова були подані позови до суду США щодо махінацій з вакцинами та до суду Великобританії щодо закупівлі автомобілів МНС під час прем'єрства Тимошенко. За словами Макдугала, загалом аудитори перевірили 6 справ.

У свою чергу, представник компанії "Kroll" Томмі Хелсбі зазначив, що проведену роботу юристів можна назвати "судовим аудитом".

Раніше уряд України уклав угоду з Trout Cacheris, PLLC (Вашингтон, США) про оцінку фінансово-економічної діяльності органів влади за період з 2008 року по перший квартал 2010 року.

Читайте також:

Генпрокуратура ще не знає, чи заводити справу на Тимошенко

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

Україна подала другий позов в рамках розслідування діяльності уряду Тимошенко

Україна подала позов проти американської компанії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: