У головного фігуранта "Кінгз Кепітал" знайшли півмільйона

Суд заарештував рахунки одного з головних фігурантів у кримінальній справі за крах фінансової піраміди "Кінгз Кепітал".

Печерський суд Києва 26 травня дозволив головному слідчому управлінню МВС заарештувати банківські рахунки одного з основних підозрюваних в афері групи компаній "Кінгз Кепітал". Правоохоронці мають інформацію про 500 тисяч гривень, що були перераховані на рахунки одного з банків.

Відповідно до постанови суду, під арешт потрапили рахунки одного з кураторів "Кінгз Кепітал", що відповідав за "збільшення" коштів обманутих вкладників, пише "Дело".

Як відомо, за даними МВС, таких було двоє: Сергій Голованов і Ігор Колесніков, які ще з минулого року перебувають під арештом. Кому з них належать заморожені рахунки - поки не зрозуміло, відомо лише, що вони були відкриті у кількох банках.

З березня 2006-го по листопад 2008 року фінансова структура залучала кошти вкладників, гарантуючи їм від 36 до 60% річних. Нездійсненні обіцянки закінчилися крахом "піраміди" і порушенням кримінальних справ проти менеджменту "Кінгз Кепітал".

При цьому компанія не мала жодної ліцензії, яка дозволяла б їй займатися масовим залученням коштів від населення.

Зараз у справі проходять понад 10 осіб. Однією з найбільш одіозних фігур є старший пастор "Посольства благословенного царства Божого для всіх народів" Сандей Аделаджа. Прихожан цієї пастви серед обдурених вкладників "Кінгз Кепітал" - більшість. На думку слідчих, нігерійський проповідник зіграв ключову роль у побудові піраміди - він затягував клієнтів у "Кінгз Кепітал", закликаючи їх вкладати гроші.

У минулому році адвокат Сандея Аделаджі Андрій Федур обіцяв, що через суд доб'ється закриття кримінальної справи проти свого підопічного.

Видання повідомляє, що на сьогоднішній день налічується 4,5 тис. вкладників. Їх сумарний взноc в прогорілих компанію становить приблизно 60 млн.дол.

Фінансова піраміда під загальною назвою "Кінгз Кепітал" складалася з міжнародних структур компанії JC & AA King's Capital Limited, ТОВ "Кінгз Кепітал", Всеукраїнської громадської організації "Духовність і благополуччя", ПП "Кінгз Кепітал".

За оцінками керівництва ініціативних груп вкладників, на балансі "Кінгз Кепітал" перебуває близько 180-200 га землі, розташованої в Київській області.

Читайте також:

"Кінгз Кепітал" обіцяє повернути гроші вкладникам

МВС звинуватило пастора Аделаджу у ще одній фінансовій афері

ЗМІ: Аделаджа відсвяткував день народження "Посольства Божого" на 2 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: