У госпіталізованих дітей з коронавірусом із садочку в Броварах покращився стан

У госпіталізованих дітей з коронавірусом із садочку в Броварах покращився стан

Фото: Getty Images

А у більшості дітей безсимптомно перебігає хвороба.

Стан дітей із садочку у Броварах, у яких підтвердили коронавірус і з температурою госпіталізували до лікарні, покращився і вже нормалізувалась температура.

Про це кореспонденту ТСН Інні Боднар повідомила начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Мельник Оксана.

"Один хлопчик - стан покращився, вночі температура була 36,6. А от тієї ночі була температура 37. Лікарі стежать. Дівчинка, яка потрапила, у неї була температура 37,4, зараз в неї температура в нормі", - розповіла вона.

В управлінні зазначили, що у решти дітей зовнішніх симптомів немає, за ними спостерігають батьки, у яких також сьогодні взяли мазки.

Від завтра тестування пройдуть ще й усі працівники дитсадка. Нині вони мають бути вдома на самоізоляції.  У відомстві уточнюють, що у садочках Броварів ретельно дотримувалися усіх карантинних рекомендацій. Тут усім міряли температуру щочотири години, проводили провітрювання і дезінфекцію.

Вихователька, яка злягла, ходила на роботу і температури у неї не було. Але уже надвечір середи їй стало зле. Вона пішла до лікарня, експрестест нічого не виявив, а от результати ПЛР-тестування показали, що у виховательки коронавірус. Після цього провели тестування усім контактним особам. У садочку, окрім виховательки, яка стала першою захворіла і зараз у лікарні, коронавірус підтвердили у помічниці вихователя, асистента і медсестри, вони ізольовані вдома. 

Нагадаємо, раніше стало відомо про спалах коронавірусу у дитячому садку Броварів, де хворобу виявили у 9 дітей. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація