У гості до Ющенка тепер можна потрапити за 50 грн

50 грн для дорослих і 20 грн для дітей, студентів, інвалідів та пенсіонерів потрібно, щоб відвідати резиденцію Синьогора у супроводі екскурсовода.

Президентську резиденцію Синьогора тепер за 50 гривень може відвідати кожен охочий.

Кожен охочий може прогулятися по території президентської резиденції - від відомого мисливського будиночка і в хол апартаментів, так званого "об'єкта номер один" - у супроводі екскурсовода.

Вартість такої поїздки з коментарем екскурсовода – 50 грн для дорослих і 20 грн для дітей і всіх пільгових категорій громадян.

Резиденція знаходиться в селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.

В розпорядженні Президента Віктора Ющенка понад десять офіційних резиденцій – більше, ніж у лідерів інших європейських країн.

В Україні їх 14 і вони призначені для перших державних осіб і прийомів.

Найвідоміші – Маріїнський палац, пансіонат Синьогора на Прикарпатті, кримські дачі у Форосі і Мухалатці. Ще в розпорядженні ДУС є декілька особняків у Києві і будинок в приміському селищі Конча-Заспа.

Незважаючи на значну кількість представництв, в оточенні Ющенка кажуть, що улюблених у нього всього два. Одна в Криму, у Форосі, більше відома як дача Горбачова. А інша – в селищі Гута на Західній Україні, частина офіційної резиденції Синьогора, де Ющенко відзначав цього року свій 55-річний ювілей.

Читайте також:

У прикарпатській резиденції Ющенка відвідувачів частують медом

Ющенку подарують дачу за 11 млн. євро

Ющенко пригощав Балогу та Ахметова креветками і текілою

Ющенко відсвяткував 55-й День народження в Карпатах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: