У ГПУ готуються озвучити прізвища організатора та замовника вбивства Гонгадзе

Хоча сплинуло багато часу, зникло багато свідків, речових доказів та документів, слідчі розраховують на досить швидкий і точний результат.

Замовник та організатор вбивства Георгія Гонгадзе, якого поховали 22 березня, досі не покарані. За 15 років розслідування змінилося чотири президенти. І зараз, кажуть, справді існує політична воля довести справу до кінця, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

З тих, хто міг бути причетним до замовлення та організації вбивства журналіста, один уже застрелений – колишній міністр Юрій Кравченко, – а інші двоє прекрасно себе почувають: Володимир Литвин депутатом, Леонід Кучма – мінським дипломатом. А саме на них у залі суду вказав головний убивця Олексій Пукач, який дістав довічне ув'язнення.

ВідеоЧи не закопають розслідування Георгія Ґонґадзе разом з його тілом

Тепер усі чекають остаточних висновків слідства, котре після встановлення вбивць нині дорозслідує справу про замовників вбивства Гонгадзе. Хоча сплинуло багато часу, зникло багато свідків, речових доказів та документів, слідчі розраховують на досить швидкий і, головне, точний результат.

"Коли відбувався вирок відносно Пукача, називалися якісь прізвища. І він сам їх проголошував. Серед людей, які безпосередньо, на мою думку, мають відношення до того, щоб їх в подальшому було названо саме за такими ознаками, як ви сказали – підбурювачі, замовник, організатори – я не виключаю, що є ті люди, про яких ви зараз мені сказали. У самий найближчий час, я маю підстави це стверджувати, ці прізвища будуть почуті", – запевнив заступник генпрокурора Юрій Столярчук.

Кореспондент ТСН Сергій Швець

Як у Києві в останню путь провели журналіста Георгія Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: