У ГПУ повідомили, коли передадуть до Гааги документи щодо злочинів на Майдані

Матеріали щодо протестів у Києві, анексії Криму й окупації Донбасу будуть розглядати окремо.

Генеральна прокуратура України передасть у Міжнародний кримінальний суд додаткові документи щодо злочинів проти активістів Майдану впродовж 2-3 місяців.

Про це повідомив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає "112 Україна".

Горбатюк також зазначив, що матеріали щодо Майдану, Криму й Донбасу будуть розглядати окремо.

"Поки що вони будуть розглядатися окремо, оскільки було два подання Верховної Ради, звернення до МКС, щоб поширити юрисдикцію спочатку на розгляд подій на Майдані, потім на анексію Криму й Донбас", - уточнив він.

"Хоча вони будуть спершу розглядатися окремо, але генпрокурор наголошував на можливому взаємозв'язку між цими подіями. Представники МКС погодилися, що така версія має право на життя, але треба, щоб було достатньо доказів, які підтверджують, що ці події пов'язані", – додав Горбатюк.

"Вони не виключають таку можливість, але зараз рішення щодо них будуть виноситися окремо", – сказав він.

Раніше Горбатюк повідомляв, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі чекає від ГПУ додаткових матеріалів щодо Майдану, Криму й Донбасу.

Раніше в Гаазі відбулася зустріч делегації Генеральної прокуратури України на чолі з Юрієм Луценком і прокурором офісу Міжнародного кримінального суду Фатою Бенсуда. Делегація обговорила перспективи спільного розслідування злочинів щодо учасників мирного протесту на Майдані.

ВідеоУкраїна готова надати Гаазькому суді нові докази проти Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: