Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ пояснили причину обшуку квартири керівництва Нацрадіокомпанії

Прокуратура запевняє, що слідчі дії проводились через підозру у розтраті майна родичем журналістки, який є посадовцем ДФС.

Обшук квартири заступника головного редактора Національної радіокомпанії України Світлани Мялик не пов’язаний з нею, причиною є діяльність її родича - співробітника Державної фіскальної служби.

Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

"На підставі ухвали слідчого судді від 24.10.2017 слідчим Головного слідчого управління Генпрокуратури в ході проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводиться обшук за місцем проживання співробітника територіального органу ДФС України у квартирі за адресою м. Київ, вул. М. Донця 2а, що належить на праві власності громадянці України, яка працює в одному із українських ЗМІ", - йдеться у повідомленні.

Як уточнили у ГПУ, зараз розслідується кримінальне провадження за фактами розтрати вилученого майна шляхом зловживання службовими повноваженнями посадовцями територіальних органів ДФС.

Зокрема, у відомстві вважають, що службові особи змовились із співробітниками одного з товариств.

До того ж у кримінальному провадженні розслідується умисне невиконання судового рішення, яке набрало чинності, щодо повернення юридичній особі належного їй майна, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам цієї особи.

"Вказане кримінальне провадження не стосується фактичного власника квартири, а також питань її професійної діяльності", - резюмували у прес-службі.

ОБШУК ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ СПІВРОБІТНИКА ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ОРГАНУ ДФС УКРАЇНИ НЕ ПОВ'ЯЗАНИЙ З ПРОФЕСІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЙОГО ...

Опубликовано Генеральна прокуратура України 15 ноября 2017 г.

Нагадаємо, у середу, 15 листопада, вдень до квартири заступника головного редактора Національної радіокомпанії України Світлани Мялик з обшуком завітала прокуратура. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"В останній час я почала курувати напрям спецпроектів на Укррадіо. Зокрема, журналістських розслідувань. Останній час мала погрози на свою адресу. Йдеться про тіньові схеми щодо не надходжень коштів до бюджету", - повідомила Мялик, додавши, що правоохоронці вилучають техніку, шукають "флешки, телефони, ноутбук".

На думку заступника головного редактора, обшук був пов’язаний саме з її професійною діяльністю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції