Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ розповіли про суди у справі про "податкову схему" Януковича та Клименка

Організація збагачувалася через схему ухилення від податків підприємствами реального сектору економіки.

У ГПУ повідомили, що наразі військові прокурори виграли майже 260 судових розглядів у справі про схему позбавленого звання президента Віктора Януковича і екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Наразі прокурори Головної військової прокуратури взяли участь у розгляді 258 клопотань в судах щодо заходів забезпечення кримінального провадження.

Найбільша їх кількість (163) стосувалася накладення арешту на майно підозрюваних. Зазначається, що усі клопотання задоволено.

Зокрема, арештовано рухомого і нерухомого майна на 900 млн грн.

"Арешт майна у кримінальному провадженні зі збитками у майже 96 млрд грн необхідний для забезпечення подальшої можливості відшкодування збитків, завданих державі скоєними злочинами", - кажуть у ГПУ.

Станом на 25 липня усім підозрюваним запобіжні заходи вже обрані, загальна сума визначених судами застав склала 472,137 млн грн, вже сплачено - 59,136 млн грн. Під вартою залишається 9 осіб.

Нагадаємо, обшуки в Україні дали підстави для арешту закордонних рахунків Клименка. У столиці обшукали один із найбільших торгівельних та офісних центрів міста. Ключовою структурою називають групу компаній "Юнісон", через котру, за словами військогового прокурора Анатолія Матіоса, Клименко легалізував вкрадені мільярди доларів. У власності компанії зараз є 100 елітних квартир та 5 будинків, офіси, земельні ділянки та десятки авто найвищого класу, тисяча вагонів та 4 поверхи торгівельного центру "Гулівер". Окрім цього, частина цих коштів пішла на фінансування Медіахолдингу "Вєсті" та на охоронну фірму "Скіф", яка, за словами силовиків, увесь час чинила тиск на слідчих. 

14 липня силовики в кількох областях одночасно провели обшуки та вилучення документів і комп'ютерів фірм, котрі пов'язують із високопосадовцями доби Віктора Януковича. Правоохоронці звітують про арешт майна підприємств, пов'язаних із екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

Відео Схеми Клименка розкрито: прокуратура показала, як розкрадались мільярди за часів Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції