Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ спростували заяву Рябошапки про погашену судимість нардепа Іванісова за зґвалтування

Там перевіряють інформацію.

Генеральна прокуратура спростувала, що у народного депутата від "Слуги народу" Романа Іванісова є погашена судимість.

"Інформація щодо підтвердження погашеної судимості одного з народних депутатів України, озвучена сьогодні під час брифінгу в Генеральній прокуратурі, не є підтвердженою. Перевірка наразі триває, про її результати буде офіційно повідомлено додатково", - йдеться в повідомленні.

СПРОСТУВАННЯ Інформація щодо підтвердження погашеної судимості одного з народних депутатів України, озвучена сьогодні...

Опубліковано Генеральна прокуратура України Середа, 20 листопада 2019 р.

Раніше у соцмережах з'явилася інформація, що народний депутат від "Слуги народу" Роман Іванісов був раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої.

Начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області. Згідно з оприлюдненими даними, за рік суд відправив чоловіка за ґрати на 3 роки та 6 місяців.

Сам Роман Іванісов цю інформацію назвав фейком та оприлюднив довідку про відсутність у нього непогашеної судимості.

Нині в партії чекають на інформацію від правоохоронців, і лише після цього виноситимуть питання про Іванісова на розгляд регламентного комітету. Про це сьогодні у Дніпрі повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Я ще раз повторюю: якщо ця інформація підтвердиться – фракція буде ухвалювати відповідні рішення. Однак давайте дочекаємось не лише інформацію у ЗМІ, навіть у поважних виданнях, а все ж таки інформацію від правоохоронних та пенетенціарних органів, які зможуть 100-відсотково надати правдивий фактаж чи це було, чи не було. А якщо було – в якому форматі?", - сказав Разумков.

Згодом на пресконференції генпрокурор Руслан Рябошапка підтвердив, що в Іванісова є погашена судимість.

"Перевірка була здійснена. Не нами. Не Генеральною прокуратурою. Відповідними органами. І там є факти, які ви говорили, вони підтвердилися. Судимість погашена. Оскільки судимість погашена, то вважається, що людина не є судимою на цей момент", - сказав Рябошапка.

Відео Нардеп Іванісов відбув покарання за зґвалтування неповнолітньої – генпрокурор Рябошапка

Начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області, і суд відправив Іванісова за ґрати на три з половиною роки. Сам "слуга народу" цю інформацію назвав фейком та оприлюднив довідку про відсутність у нього непогашеної судимості. Далі - судимість Іванісова підтвердив генпрокурор Рябошапка. За його словами, той відбув покарання - відтак, судимість погасили.    

Нардеп Іванісов відбув покарання за зґвалтування неповнолітньої – генпрокурор Рябошапка

Залиште свій коментар

Вибір редакції