Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ створено департамент у справах Майдану

Розслідуванням злочинів проти учасників Революції Гідності займатиметься окремий підрозділ.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка своїм указом створив департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках. Нова структура складатиметься з трьох відділів, повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

"У структурі департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України ліквідовано управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії", - уточнили в ГПУ.

Там також акцентували увагу на тому, що діяльність нового департаменту "буде зосереджена на процесуальному керівництві у провадженнях щодо злочинів, скоєних під час Революції Гідності".

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру відновити провадження стосовно втручання НАБУ в президентські вибори в США. Про це повідомив народний депутата Андрій Деркач, який і подавав скаргу з вимогою скасувати постанову ГПУ щодо закриття кримінального провадження.

Відео У "Право на владу" Руслан Рябошапка розповів про пріоритетні завдання на посаді генпрокурора  

Якою буде нова генеральна прокуратура України, хто і коли розслідує резонансні злочини - про це говорили із новопризначеними прокурорами Генеральної прокуратури в ефірі шоу "Право на владу".

У "Право на владу" Руслан Рябошапка розповів про пріоритетні завдання на посаді генпрокурора  

Залиште свій коментар

Вибір редакції