У Греції заарештували українського моряка за потоплене судно

Другого помічника капітана судна "Santana" звинувачують у недбалому виконанні своїх обов’язків, яке призвело до зіткнення з іншим кораблем.

У грецькому порту Сірос слідчі берегової охорони заарештували українського моряка, другого помічника капітана судна "Santana".

Українця звинувачують у порушенні правил експлуатації судна, що призвело до зіткнення з іншим кораблем та смерті людини.

Нагадаємо, 4 жовтня в Егейському морі суховантаж "Santana" з українським екіпажем зіткнувся з грецьким судном "Captain Mihalis". Грецьке судно затонуло, одна людина – кок – загинула. Решта команди (вісім людей) були врятовані вертольотом берегової охорони Греції. Серед українців постраждалих не було.

Другий помічник капітана, якого заарештували, на момент аварії виконував функції вахтового помічника. Як заявляють слідчі, його недбале виконання своїх службових обов’язків призвело до неумисного вбивства людини.

Справу передано до провадження окружної прокуратури острова Наксос.

Посольство України в Греції підтримує зв’язок з капітаном судна "Santana", заарештованим другим помічником та грецьким адвокатом, який захищає українських моряків. Скарг на дії грецьких компетентних органів у громадян України та їх адвоката немає, перекладачем моряки забезпечені.

Читайте також:

Українські моряки затопили в Егейському морі грецьке судно

П'яні українські моряки протаранили російський танкер з ураном

Моряки судна "Аріана" у відчаї просять допомоги Києва

Українських моряків випустили з російського "полону"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: